تکنیک های کسب درآمد از اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یک #شبکه_اجتماعی محبوب
👌بر اساس یکی از تازه ترین تحقیقات شکل گرفته در دانشگاه نیویورک، اینستاگرام، به عنوان یکی از شبکه های مهم و تاثیرگذار شناخته شده و در مقایسه با شبکه‌های عکس‌محور دیگر مانند پینترست، با اختلاف زیادی از محبوبیت برخوردار است.

👌بر اساس این تحقیق که بلومبرگ منتشر کرده، ۵۸ درصد از کاربران اینستاگرام اعلام کرده اند روزانه به این فضای مجازی مراجعه میکنند در حالی که این رقم برای پینترست ۲۳ درصد گزارش شده است.

👌به گزارش انتخاب، پیش از این نیز چند نظرسنجی دیگر نشان داده بودند که اینستاگرام برای برندها از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که درصد بیشتری از افراد، برندهای محبوبشان را از طریق این شبکه دنبال میکنند. در یک نظرسنجی که در سال ۲۰۱۵ از طریق «گلوبال وب ایندکس» انجام شد، ۵۳ درصد کاربران فعال شبکه های اجتماعی در پاسخ به این پرسش که ترجیح می‌دهید از چه طریقی فعالیتهای برند محبوبتان را دنبال کنید، اینستاگرام را انتخاب کردند.

👌به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شواهد دیگری نیز نشان از این دارد که اینستاگرام، رفته رفته جای بسیاری از شبکه های دیگر را گرفته به طوری که فیس بوک، ترجیح داد به جای رقابت با این افزایش روزافزون محبوبیت، پیشنهاد خرید اینستاگرام را بدهد و با مبلغ زیادی، این پیشنهاد پذیرفته شد.

🏅 اصلی ترین دلایل محبوبیت اینستاگرام از دیدگاه کاربران :
۱) سهولت در استفاده از آن
۲) عکس محور بودن
۳) عدم نیاز به ترجمه و قابل فم بودن برای همه مردم جهان( به دلیل عکس محور بودن )
۴) قابلیت استفاده تجاری برای برندها
۵) به اشتراک گذاری تجربه های شخصی
۶) ایجاد ارتباطات بین المللی
۷) یافتن افراد محبوب و شخصیت های شناخته شده
۸) امکان درآمدزایی

رزرو و پیش ثبت نام